DOM
na
SPRZEDAŻ
999 000 PLN
3 505,26 PLN/m2
ŻUKOWO
ul. Słoneczna
Opis
LOKALIZACJA:
Dom zlokalizowany przy ul. Słonecznej w Żukowie. Dookoła pełna infrastruktura społeczno-usługowa, sklepy, szkoła, przedszkole, kościół itd. Do przystanku autobusowego kilka minut.

DZIAŁKA:
1253 m2, prostokątna, szeroka, płaska, pod zabudowę mieszkaniową i ciche usługi np. warsztat samochodowy.

BUDYNEK:
Składa się z dwóch domów: parterowego i dwukondygnacyjnego. Budynek ocieplony, dach po remoncie, stolarka okienna - okna PCV, elewacja do odświeżenia.
Dom parterowy składa się z:
4 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju

Na dom dwukondygnacyjny składają się parter i pierwsze piętro.
Na parterze znajduję się mieszkanie trzypokojowe z łazienką, kuchnią i przedpokojem. Na piętro prowadzi klatka schodowa, gdzie znajduje się mieszkanie czteropokojowe (90m2) z łazienką, kuchnią, garderobą, przedpokojem oraz tarasem o powierzchni około 50 m2. Na dole znajduję się także garaż z kanałem oraz kotłownia i komórka na narzędzia. Oprócz tego na posiadłości znajduję się dom parterowy składający się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedsionka. Na poddaszu znajduję się strych z osobnym wejściem od ogrodu na który prowadzą schody wychodzące na mały taras, pod którym znajduję się drugi garaż.
Stan wnętrz do zamieszkania.

Ogrzewanie domu - piec węglowy (istnieje mozliwość otrzymania dotacji na piec na ekogroszek), ciepła woda - przepływomierz

Nie zwlekaj! Przyjdź, zobacz, złóż ofertę, KUP!
Szczegóły oferty

Cena999 000 PLN

Cena za m23 505,26 PLN

Powierzchnia285 m2

Powierzchnia użytkowa230 m2

Powierzchnia działki1 253 m2

Powierzchnia działki - jednostkam2

Liczba pokoi8

Liczba pięter1