MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
590 000 PLN
8 477,01 PLN/m2
GDAŃSKKokoszki
ul. Borska
Opis
Szukasz mieszkania, które zapewni Ci spokój i odpoczynek po ciężkim dniu pracy? Dobrze zlokalizowanego z szybkim dojazdem do obwodnicy Trójmiasta oraz drogą wyjazdową w stronę Kaszub? Chcesz mieć spokojnych miłych sąsiadów? Przedstawiane mieszkanie jest właśnie dla Ciebie!

LOKALIZACJA:
Osiedle przy ul. Borskiej zlokalizowane administracyjnie w dzielnicy Karczemki Kiełpińskie / Kokoszki, cechuje się niezwykłym spokojem i CISZĄ. Dookoła mnóstwo zieleni, a także miejsc, w których można odpocząć, uprawiać sport czy po prostu się wyciszyć. Blisko budynku zlokalizowany jest przystanek autobusowy, którym w razie potrzeby dostaniemy się do Centrum miasta. W sąsiedztwie tego nowoczesnego i bardzo prestiżowego osiedla znajduje się dzielnica willowa.

BUDYNEK:
Dom kilkulokalowy z 2008 roku, będący w świetnej kondycji, nie wymagający absolutnie żadnych nakładów finansowych. Dach i elewacja jak nowa! Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca postojowe - nie ma problemu ze znalezieniem miejsca. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również ogródek, na którym można rozpalić grilla a także zrobić piknik. KAPITALNA sprawa!

MIESZKANIE:
ŚWIETNIE zaaranżowane, 69,6 m2 składa się z: 
- salonu 20,3 m2 z kominkiem, który stworzy kapitalną atmosferę w zimowe ponure dni,
- otwartej kuchni 8m2,
- 2 niezależnych pokoi (12 ; 11,4 m2), 
- łazienki 5,4 m2, 
- garderoby 1,6 m2,
- przedpokoju 10,9 m2,
- balkonu/tarasu o powierzchni 5,2 m2.
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 8 m2.

Czynsz: 500 złotych latem, 650 zimą (mieszkanie posiada własną kotłownię co znacznie ogranicza zużycie gazu) - rachunki są dużo niższe!

ODE MNIE: Przyjdź, zobacz, zakochaj się i KUP!
Szczegóły oferty

Cena590 000 PLN

Cena za m28 477,01 PLN

Powierzchnia69,60 m2

Liczba pokoi3

Piętro1

Liczba pięter2

Typ kuchniOtwarta

RynekWtórny