Gdańsk

Przymorze, ul. Śląska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
490 000 PLN
Cena za m2
4 537,04 PLN
Powierzchnia
108 m2
Piętro
-1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
5
Open Space
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Stan budynku
Bardzo dobry
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
0
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
0
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Pawilon
Rok budowy
1961
Numer oferty
18/8653/OLS

Opis nieruchomości

LOKALIZACJA
Lokal na spokojnym osiedlu tuż obok ulicy Chłopskiej na Przymorzu. Miejsce znakomicie skomunikowane - przystanki tramwajowe i autobusowe, a nieopodal znajduję się stacja kolejki SKM (5 min) którą bezpośrednio dojedziemy do większości Trójmiejskich dzielnic. Tuż obok lokalu mieści się galeria handlowa Alfa Centrum (550m).


BUDYNEK
Jednopiętrowy pawilon z 1961r. przynależny do trzypiętrowego bloku. W lokalu wcześniej mieściła się kotłownia, obecnie jest to sklep z drewnianymi meblami. Przed lokalem znajduję się ogólnodostępny parking.


LOKAL
Lokal znajduje się pod ziemią przez co ma bardzo wysoki sufit (4,70m2). Od razu przy wejściu znajdują się schody którymi zejdziemy na dół do głównego pomieszczenia, a z lewej strony znajduje się antresola z widokiem na cały lokal zakończona małym biurem. Do dyspozycji jest główne pomieszczenie, łazienka oraz dwa pomieszczenia socjalne. Za dodatkową opłatą (230 zł/msc) można wynająć dodatkowe pomieszczenie.

Parametry dodatkowe

  • Kraty: Tak
  • Telefon: Tak
  • Wysokość pomieszczeń (cm): 470
  • Pow. magazynowa: 118
  • Zaplecze socjalne: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 9
  • Typ ulicy/drogi: Lokalna
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska, Tramwaj, Kolej

Mapa

Kontakt

Tigres Nieruchomości

Telefon:
690840560
E-mail:
biuro@tigres.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Tigres Nieruchomości sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Tigres Nieruchomości sp. z o. o. z siedzibą przy Wały Jagiellońskie 8/3.6, 80-857 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@tigres.pl… czytaj więcej