Profil agenta

Łukasz Mierzyński

Łukasz Mierzyński

Stanowisko:
ekspert ds. sprzedaży nieruchomości
Telefon:
533054175
E-mail:
lmierzynski@tigres.pl
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Tigres Nieruchomości sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Tigres Nieruchomości sp. z o. o. z siedzibą przy Wały Jagiellońskie 8/3.6, 80-857 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@tigres.pl… czytaj więcej


O mnie

Swoją przygodę z nieruchomościami zaczął 3 lata temu, przez ten czas zdobył grono licznych kontaktów i mnóstwo zadowolonych klientów, którzy kupują i sprzedają tylko i WYŁĄCZNIE z Łukaszem. Ostatni rok pracował w jednej z większych agencji na Pomorzu, gdzie zrealizował kilkadziesiąt transakcji, stając się jednym z najlepszych pośredników w Trójmieście. Uwielbia kontakt z ludźmi. Cechuje go szczerość, spokój, opanowanie. Wszystkie te przymioty w połączeniu z doświadczeniem na rynku nieruchomości, energią, chęcią pomagania sprawiają, że TEN człowiek wie jak sprzedać korzystnie Twoją nieruchomość. Prywatnie miłośnik przyrody. Posiada tytuł magistra, obecnie hobbystycznie pisze pracę doktorską z Biologii. Uwielbia również sport, który do tej pory czynnie uprawia. Jeżeli jeszcze nie masz pośrednika a zastanawiasz się nad sprzedażą swojej nieruchomości, ZADZWOŃ do Łukasza, który z chęcią podzieli się swoim doświadczeniem.

Moje nieruchomości