Profil agenta

Natan Jarzyński

Natan Jarzyński

Stanowisko:
ekspert ds. sprzedaży nieruchomości
Telefon:
790350810
E-mail:
njarzynski@tigres.pl
Licencja:
25124
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Tigres Nieruchomości sp. z o. o. dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Tigres Nieruchomości sp. z o. o. z siedzibą przy Wały Jagiellońskie 8/3.6, 80-857 Gdańsk (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@tigres.pl… czytaj więcej


O mnie

Pierwsze szlify w obrocie nieruchomościami zdobywał w jednej z największych agencji na Pomorzu. Bardzo szybko odnalazł się w roli agenta realizując dziesiątki transakcji już w pierwszym roku pracy. Zdobyte doświadczenie wykorzystał do otwarcia razem ze wspólnikami własnego biura nieruchomości. Z rzadko spotykaną determinacją dąży do realizacji celów. Kierowany ambicją nieustannie wyznacza sobie nowe. Możesz być pewny, że z pełnym poświęceniem i pasją będzie dążył do realizacji Twojego zlecenia. Na rynku nieruchomości jest agresywny i dynamiczny w działaniu, ale zawsze cierpliwy i uważny w stosunku do swoich klientów. Jako, że w pełni poświęca się pracy ważna jest dla Niego celebracja każdej wolnej chwili. Ceni sobie spontaniczność i pozytywne nastawienie do życia. Prywatnie amator włoskiej kuchni oraz wielbiciel ekstremalnych aktywności, które dostarczają mu adrenaliny. Interesuje się rozwojem osobistym, co pozwala mu stale ulepszać swoje umiejętności sprzedażowe. Fascynuje go kultura Dalekiego Wschodu. Ulubiony cytat: "Wystarczy ciężko pracować, być odpornym na stres i wierzyć, że jest się bogiem na ziemi".

Moje nieruchomości